Master PDF Editor 4 - Komercyjne narzędzie umożliwia edycję jednego z najpopularniejszych formatów dokumentów. Co nowego w wersji 4?

  Otwieramy źródła profesjonalnej wiedzy
Aktualności | Numer bieżący | Społeczność | Zamówienia | Reklama | Kontakt

newsletter
Serwery www tani hosting w Linuxpl.com

  Jedyny w Polsce... » Społeczność » Patronaty medialne  

Patronaty medialne

Patronaty medialne

Code Europe2017, Warszawa (7.12), Kraków (5.12), Wrocław (13.12)

Podczas konferencji programistycznej Code Europe w Warszawie (7.12), Krakowie (5.12) i Wrocławiu (13.12) po raz pierwszy w Polsce najlepsi eksperci z najbardziej innowacyjnych firm z branży IT podzielą się unikalną wiedzą. To jedyna okazja do spotkania się z ponad 130 specjalistami IT, którzy przyjeżdżają do Polski specjalnie na Code Europe, są wśród nich:

Edward Burns, na co dzień Consulting Member of the Technical Staff w Oracle, bloger mochimachine.org/, badacz programistów i autor książki Secrets of the Rock Star, poprowadzi wykład "Secrets of the Above Average Programmers", podpowiadając, jak zadbać o rozwój zawodowy, inwestować swój czas i rozwijać kompetencje.

Nicolás Bevacqua, Front-end Engineer z Elastic, znany jako bloger Ponyfoo, autor m.in. JavaScript Application Design”czy Practical Modern JavaScript, poprowadzi wykład "Modular Design" na temat tego, jak efektywnie tworzyć moduły w JavaScript i budować duże aplikacje o strukturze modułowej.

Alex Castillo, autor bloga http://www.castillo.io/, na co dzień Software Engineer w Netflix, pasjonat Angulara, Reacta i NeuroTech poprowadzi wykład "NeuroJavascript III: Moving things with your mind", w którym podzieli się najnowszymi odkryciami na temat pracy ludzkiego mózgu. Pozwoli dowiedzieć się, jak przeprowadzać eksperymenty behawioralne za pomocą Angular 2 i uczenia maszynowego.

Janna Loeffler, Senior Ride Control Software Engineer w The Walt Disney Company opowie o tym, co stoi za sukcesem parków rozrywki Walt Disney World, prezentując najnowsze rozwiązania stosowane w branży rozrywkowej podczas wykładu "DevOps at Walt Disney Imagineering: Integrating Talent and Tools".

Konferencja Code Europe to:

10 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, Future & Inspire, Gamedev, Java & Scala, DevOps & Architecture & Microservices, Everything Hardware, Programming languages, Tomorrow Web, Security & Testing

● ponad 130 światowej klasy prelegentów z 22 krajów z najnowocześniejszych firm z branży IT, takich jak Amazon Services, Booking.com, Intel, Microsoft, Netflix, Oracle, RedHat, The Walt Disney Company, Booking, Google, IBM, JetBrains

● ponad 150 wykładów i 15 warsztatów prezentujących najnowszą wiedzę w kameralnej atmosferze.

W przerwie między warsztatami i prelekcjami będzie możliwość zapoznania się z prezentacjami nowych technologii i strefą produkcji gier komputerowych oraz poczęstowania się pizzą.

Nowością jest specjalna strefa Automotive Zone powered by TomTom, pozwalająca zapoznać się z autonomicznymi samochodami TomTom oraz nowoczesnym systemem map nawigacyjnych firmy.

Agenda Code Europe: https://goo.gl/hStKBE

● Kraków, 5 grudnia, ICE Kraków Congress Centre

● Warszawa, 7 grudnia, PGE Narodowy

● Wrocław, 13 grudnia, Hala Stulecia

Bilety: https://goo.gl/qp1ZgX

(bilet 49 zł z kodem: CE4WarsawHadoopUG)

Dla dwóch pierwszych osób, które na adres redakcja@linux-magazine.pl prześlą wybrane miasto, imię oraz adres e-mail redakcja Linux Magazine ma po bezpłatnym bilecie.

 

In the US and Canada, Linux Magazine is known as Linux Pro Magazine.
Entire contents © 2018 [Linux New Media USA, LLC]
Linux New Media web sites:
North America: [Linux Pro Magazine]
UK/Worldwide: [Linux Magazine]
Germany: [Linux-Magazin] [LinuxUser] [EasyLinux] [Linux-Community] [Linux Technical Review]
Eastern Europe: [Linux Magazine Poland] [Linux Magazine Archive] [Darmowe Programy Poland] [Najlepsze Programy] [Blog.medialinx.pl]
International: [Linux Magazine Spanish]
[Linux Magazine Brazil] [EasyLinux Brazil]
Corporate: [Medialinx AG]