Master PDF Editor 4 - Komercyjne narzędzie umożliwia edycję jednego z najpopularniejszych formatów dokumentów. Co nowego w wersji 4?

  Otwieramy źródła profesjonalnej wiedzy
Aktualności | Numer bieżący | Społeczność | Zamówienia | Reklama | Kontakt

newsletter
Serwery www tani hosting w Linuxpl.com

  Jedyny w Polsce... » Społeczność » Patronaty medialne  

Patronaty medialne

Patronaty medialne

Hakaton HopeIT, 27 – 28 października, Wrocław, Centrum Technologii Audiowizualnych

Ostatnie dni rejestracji!

Podczas hakatonu 27 – 28 października organizowanego w ramach projektu HopeIT programiści mają tworzyć prototypy aplikacji wspierających działalność Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Rozwiązanie ma umożliwić szybkie pozyskiwanie środków finansowych dla podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Nie ma żadnych ograniczeń – pełna dowolność wyboru metody i języka programowania oraz możliwość konsultowania się z przedstawicielami Fundacji, aby lepiej zrozumieć specyfikę i potrzeby trzeciego sektora. Zwycięży drużyna, która stworzy najbardziej innowacyjne rozwiązanie. Będzie ono dalej rozwijane w formule open source.

Rejestracja trwa do 20 października. Zespoły powinny liczyć od 3 do 5 osób. Prace rozpoczną się w piątek, 27 października, o 17:00 i zakończą po 24 godzinach. Następnie zespoły będą prezentować swoje pomysły.

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 26 lat pomaga tysiącom dzieci chorych na raka. Z jej inicjatywy powstał dziecięcy szpital onkologiczny Przylądek Nadziei, który wykonuje ponad połowę wszystkich transplantacji szpiku u dzieci w Polsce. – Dla nas równie cenne, jak darowizny są talenty i kompetencje, które ofiarowują naszym dzieciom darczyńcy. Dlatego cieszę się, że do armii ludzi walczących o zdrowie i życie dzieci chorych na raka dołączają tak uzdolnieni i cenieni na całym świecie programiści – Agnieszka Aleksandrowicz-Zdral, prezes Fundacji Na Ratunek.

Szczegóły: www.facebook.com/hopeIT.hackathon/ oraz www.hopeit.pl

XIII edycja „Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły”, 7-19 listopada, Radom, Zespół Szkół Technicznych

3 dni wykładów, warsztatów, spotkań z firmami z branży IT, przedstawicielami jednostek samorządu i ciekawymi nauczycielami, innowatorami w nauczaniu oraz dzielenia się pomysłami na edukację.

Wprowadzanie reform, zmiany w narzędziach wykorzystywanych w szkole, coraz doskonalsze oprogramowanie wymagają znalezienia pomysłów na ich wykorzystanie. To jeden z celów konferencji, która ma pokazywać, jak wdrożyć nowe technologie, wykorzystać technikę do podnoszenia wydajności i atrakcyjności pracy oraz przygotowywania uczniów do samodzielnego stawiania czoła napotykanym problemom.

Szczegóły: http://konferencja.radom.pl/

 

In the US and Canada, Linux Magazine is known as Linux Pro Magazine.
Entire contents © 2017 [Linux New Media USA, LLC]
Linux New Media web sites:
North America: [Linux Pro Magazine]
UK/Worldwide: [Linux Magazine]
Germany: [Linux-Magazin] [LinuxUser] [EasyLinux] [Linux-Community] [Linux Technical Review]
Eastern Europe: [Linux Magazine Poland] [Linux Magazine Archive] [Darmowe Programy Poland] [Najlepsze Programy] [Blog.medialinx.pl]
International: [Linux Magazine Spanish]
[Linux Magazine Brazil] [EasyLinux Brazil]
Corporate: [Medialinx AG]