Często spędzamy przy klawiaturze całe dnie, warto więc zainwestować w model bardziej trwały, przyjemniejszą w użytkowaniu i dającą większe zadowolenie w codziennej pracy - we wrześniu.

  Otwieramy źródła profesjonalnej wiedzy
Aktualności | Numer bieżący | Społeczność | Zamówienia | Reklama | Kontakt

newsletter
Serwery www tani hosting w Linuxpl.com

  Jedyny w Polsce... » Profil firmy  

Profil firmy

Rynkowy lider informacji o Linuksie

Linux New Media Polska Sp. z o.o. - wydawca polskiej edycji miesięcznika "Linux Magazine" jest oddziałem monachijskiej firmy Linux New Media AG.

Linux New Media AG to wiodący w Europie dostawca informacji na tematy związane z Linuksem oraz ruchem open source - w postaci zarówno drukowanej, jak i elektronicznej. Swoja misję firma pełni już od ponad dziesięciu lat.

Linux New Media AG prowadzi działalność w skali międzynarodowej - przygotowuje kolejne wersje językowe swoich pism. Obecnie miesięcznik "Linux Magazine" jest dostępny w języku angielskim (wersja międzynarodowa), hiszpańskim, portugalskim oraz polskim. W języku niemieckim dostępne są pisma Linux-Magazin, LinuxUser i EasyLinux. Nasz niemieckojęzyczny serwis internetowy www.linux-community.de jest centralnym miejscem wszystkich osób zainteresowanych Linuksem. Można tam łatwo dotrzeć do obszernych archiwów wiadomości i informacji.

Oprócz działalności wydawniczej Linux New Media AG współpracuje ze społecznością linuksową, organizując imprezy i działania promocyjne, takie jak LinuxPark na targach CeBIT i SYSTEMS.

Ściągnij broszurę informacyjną [PDF, 793 kB]; o Linux New Media AG .

 

In the US and Canada, Linux Magazine is known as Linux Pro Magazine.
Entire contents © 2017 [Linux New Media USA, LLC]
Linux New Media web sites:
North America: [Linux Pro Magazine]
UK/Worldwide: [Linux Magazine]
Germany: [Linux-Magazin] [LinuxUser] [EasyLinux] [Linux-Community] [Linux Technical Review]
Eastern Europe: [Linux Magazine Poland] [Linux Magazine Archive] [Darmowe Programy Poland] [Najlepsze Programy] [Blog.medialinx.pl]
International: [Linux Magazine Spanish]
[Linux Magazine Brazil] [EasyLinux Brazil]
Corporate: [Medialinx AG]